Μη Διαθέσιμο
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΚΑΛΩΔΙΩΝ IP67 ΜΟΝΟΣ 3P (3X2,5)
5,76€
Χωρίς ΦΠΑ: 5,76€
- Στοκ: Μη Διαθέσιμο
- Κωδικός: 147-11033
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΚΑΛΩΔΙΩΝ IP67 ΜΟΝΟΣ 3P (3X2,5)
| Χαρακτηριστικά | |
| Αριθμός Θέσεων | 3 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP68 |
| Διάμετρος | 20mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 3 Χρόνια/3 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 16A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -40°C - +85°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,18 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/10/400 |
| Κωδικος Προμηθευτη | CNP273/3P |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0,18 |
| Μήκος | 81mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Συσκευασία | Nylon Bag |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Χαλκός-Νάιλον/Copper-Nylon |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/Black |