ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΚΑΛΩΔΙΩΝ IP68 ΜΟΝΟΣ 3-5P (3X2,5)
6,63€
Χωρίς ΦΠΑ: 6,63€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 147-11032
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΚΑΛΩΔΙΩΝ IP68 ΜΟΝΟΣ 3-5P (3X2,5)
| Χαρακτηριστικά | |
| Αριθμός Θέσεων | 5 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP68 |
| Διάμετρος | 32mm |
| Εγγύηση Eurolamp | 3 Χρόνια/3 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 16A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -40°C - +85°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.060 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/10/200 |
| Κωδικος Προμηθευτη | CNP-25-3P |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.060 |
| Μήκος | 114mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 32mm |
| Πληροφορίες Προιόντων | Κατάλληλο για Καλώδια Διατομής: έως 3x2,5mm/Suitable for Cross Cable: to 3x2,5mm |
| Συσκευασία | Nylon Bag |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 250-450V |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Χαλκός-Νάιλον/Copper-Nylon |
| Ύψος | 35mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/Black |