ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ MINI 12V DC 75W IP20 PRO
13,03€
Χωρίς ΦΠΑ: 13,03€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 145-71065
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ MINI 12V DC 75W IP20 PRO
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 13000h |
| Εγγύηση Eurolamp | 5 χρόνια/5 years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 6250mA |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +40°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.121 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/50 |
| Μέγιστη ισχυς εισόδου DC | 12V |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.131 |
| Μήκος | 230mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 75W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 19.4mm |
| Σειρα Προϊόντος | PRO |
| Συσκευασία | White Box with Sticker |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 180-260V |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Αλουμίνιο/Aluminium |
| Ύψος | 20.2mm |