ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ SLIM 12V DC 100W IP20 PRO
14,69€
Χωρίς ΦΠΑ: 14,69€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 145-71033
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΤΡΟΦΟΔΟΤΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ SLIM 12V DC 100W IP20 PRO
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/Yes |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 10000h |
| Εγγύηση Eurolamp | 2 Χρόνια/2 Years |
| Ένδειξη CE | Ναι/Yes |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 8300mA |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -10°C - +40°C |
| Καθαρό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.135 |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/100 |
| Μέγιστη ισχυς εισόδου DC | 12V |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (kg) | 0.142 |
| Μήκος | 154mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 100W |
| Πιστοποιητικά | Ναι/Yes |
| Πλάτος | 52mm |
| Σειρα Προϊόντος | PRO |
| Συσκευασία | White Box with Sticker |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 200-240V |
| Υλικό Κατασκευής Προϊόντος | Αλουμίνιο/Aluminium |
| Ύψος | 29mm |