ΤΖΑΚΙ ΠΛΑΣΤΙΚΟ, ΜΑΥΡΟ, ΜΕ ΕΦΕ ΦΛΟΓΑΣ, 55x13x40cm
77,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 77,00€
- Στοκ:
- Κωδικός: 600-40597
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΤΖΑΚΙ ΠΛΑΣΤΙΚΟ, ΜΑΥΡΟ, ΜΕ ΕΦΕ ΦΛΟΓΑΣ, 55x13x40cm
| Χαρακτηριστικά | |
| Packing | 1//2 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 0,15W |
| Watt Μετασχηματιστή | 2,25 |
| Αριθμός CE | Add |
| Ασύρματη σύνδεση | Όχι/No |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 61x34x45 |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (cm) | 59x16x43 |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | Input:100V-240V-50-60Hz/Output:4,5V-500mA-2,25W |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 5,24 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 2,6 |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | 4 |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 5,74 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 2,62 |
| Μήκος (cm) | 55 |
| Πλαστικό kgs στη Συσκευασία | Add |
| Πλάτος (cm) | 13 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 2 |
| Προέκταση παροχής (cm) | 150 |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 0,8W |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 5 |
| Τροφοδοσία | Μετασχηματιστής/Adaptor |
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τύπος Συσκευασίας | Λευκό κουτί με αυτοκόλλητο/White box with Color label |
| Υλικό προϊόντος | Πλαστικό/Plastic |
| Ύψος (cm) | 40 |
| Χαρτί kgs στη Συσκευασία | Add |
| Χρώμα | Μαύρο/Black |
| Χρώμα λαμπτήρα | Κίτρινη Φλόγα/Yellow Flame |