ΒΡΟΧΗ, 100 LED 3mm, 31V ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, 4 ΕΠΕΚΤΑΣΕΙΣ ΕΩΣ 3 ΣΕΤ, ΔΙΑΦΑΝΟ PVC ΚΑΛΩΔΙΟ, ΜΠΛΕ LED (H60 x W180cm, 3/7/4/6), ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 3m, ΙΡ44
11,55€
Χωρίς ΦΠΑ: 11,55€
- Στοκ:
- Κωδικός: 600-11353
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΒΡΟΧΗ, 100 LED 3mm, 31V ΜΕΤΑΣΧΗΜΑΤΙΣΤΗ, 4 ΕΠΕΚΤΑΣΕΙΣ ΕΩΣ 3 ΣΕΤ, ΔΙΑΦΑΝΟ PVC ΚΑΛΩΔΙΟ, ΜΠΛΕ LED (H60 x W180cm, 3/7/4/6), ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 3m, ΙΡ44
| Χαρακτηριστικά | |
| Packing | 1/1/24 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3V-0,02A-0,06W |
| Watt Μετασχηματιστή | 3,6 |
| Απόσταση λαμπτήρων (cm) | 10 |
| Αριθμός CE | DLO-B-100-31V-B-T |
| Αριθμός επεκτάσεων | Έως 3/Til 3 |
| Ασύρματη σύνδεση | Όχι/No |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 38x35x26 |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (cm) | 11x9x12 |
| Διατομή καλωδίου Παροχής (mm) | 1,5 |
| Διατομή καλωδίου της Σειράς (mm) | 1,5 |
| Διατομή χαλκού της Σειράς (mm) | 0,12 |
| Διατομή χαλκού Παροχής (mm) | 0,19 |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | Input:100-240V-50-60Hz/Output:31V-116mA-3,6W |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 460-465 |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 4,5 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 0,183 |
| Κατηγορία | Βροχή/Icicle |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | 3 |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 5 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 0,27 |
| Μήκος (cm) | 180 |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 38 |
| Μήκος Συσκευασίας (cm) | 11 |
| Μνήμη | Όχι/No |
| Πλαστικό kgs στη Συσκευασία | 0.003 |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 35 |
| Πλάτος Συσκευασίας (cm) | 12 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 24 |
| Πρόγραμμα | Όχι/No |
| Προέκταση παροχής (cm) | 300 |
| Ροοστάτη | Όχι/No |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 3,6W |
| Συνολικοί Κοννέκτορες | Έως 3/Til 3 |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 100 |
| Σχήμα | 3/7/4/6 |
| Τεμάχια Υποσυσκευασίας | 1 |
| Τροφοδοσία | Μετασχηματιστής/Adaptor |
| Τύπος καλωδίου | PVC |
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τύπος Συσκευασίας | Χρωματιστό Κουτί/Color Box |
| Υλικό προϊόντος | Πλαστικό-Χαλκός/Plastic-Copper |
| Ύψος (cm) | 60 |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 26 |
| Ύψος Συσκευασίας (cm) | 9 |
| Χαρτί kgs στη Συσκευασία | 0.05 |
| Χρονοδιακόπτης | Όχι/No |
| Χρώμα καλωδίου | Διάφανο/Transparent |
| Χρώμα λαμπτήρα | Μπλε/Blue |
| Ώρες λειτουργίας | 50.000 Ώρες/Hours |