ΒΡΟΧΗ, 144 LED 5mm, 230V, 3 ΕΠΕΚΤΑΣΕΙΣ ΕΩΣ 8 ΣΕΤ, ΠΡΑΣΙΝΟ ΚΑΟΥΤΣΟΥΚ ΚΑΛΩΔΙΟ, ΛΕΥΚΟ LED (H60 x L300cm, 5/7/5/7), ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 1.5m, ΙΡ65
46,70€
Χωρίς ΦΠΑ: 46,70€
- Στοκ:
- Κωδικός: 600-09580
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΒΡΟΧΗ, 144 LED 5mm, 230V, 3 ΕΠΕΚΤΑΣΕΙΣ ΕΩΣ 8 ΣΕΤ, ΠΡΑΣΙΝΟ ΚΑΟΥΤΣΟΥΚ ΚΑΛΩΔΙΟ, ΛΕΥΚΟ LED (H60 x L300cm, 5/7/5/7), ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΠΑΡΟΧΗΣ 1.5m, ΙΡ65
| Χαρακτηριστικά | |
| Packing | 1//8 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3V-15mA-0.045W |
| Απόσταση λαμπτήρων (cm) | 8,5 |
| Αριθμός CE | EPR-0144-C |
| Αριθμός επεκτάσεων | Έως 8/Til 8 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP65 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 41x28x34 |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (cm) | 20x13x16 |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | Input: 220-240V, 50Hz/60Hz |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 14000 |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 9,47 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 1,18375 |
| Κατηγορία | Βροχή/Icicle |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | 5mm |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 9,88 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 1,235 |
| Μήκος (cm) | 300 |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 41 |
| Μήκος Συσκευασίας (cm) | 20 |
| Μνήμη | Όχι/No |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 28 |
| Πλάτος Συσκευασίας (cm) | 13 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 8 |
| Πρόγραμμα | Όχι/No |
| Προέκταση παροχής (cm) | 150 |
| Ροοστάτη | Όχι/No |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 10.6W |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 144 |
| Τροφοδοσία | 230V |
| Τύπος καλωδίου | Καουτσούκ/Rubber |
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τύπος Συσκευασίας | Χρωματιστό Κουτί/Color Box |
| Υλικό προϊόντος | Πλαστικό, καουτσούκ, χαλκός/Plastic - Rubber - Copper |
| Ύψος (cm) | 60 |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 34 |
| Ύψος Συσκευασίας (cm) | 16 |
| Χρονοδιακόπτης | Όχι/No |
| Χρώμα καλωδίου | Πράσινο/Green |
| Χρώμα λαμπτήρα | Λευκό/White |
| Ώρες λειτουργίας | 100.000 Ώρες/Hours |