ΒΡΟΧΗ, DIY, 86 LED 5mm ΜΕ ΚΑΛΥΜΜΑ, 230V, 2 ΕΠΕΚΤΑΣΕΙΣ, ΛΕΥΚΟ ΚΑΟΥΤΣΟΥΚ ΚΑΛΩΔΙΟ, ΛΕΥΚΟ LED ΑΝΑ 10cm (H110 x W100cm, 7/9/11/9/7), ΙΡ65 (ΧΩΡΙΣ ΠΑΡΟΧΗ)
26,62€
Χωρίς ΦΠΑ: 26,62€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 600-11965
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΒΡΟΧΗ, DIY, 86 LED 5mm ΜΕ ΚΑΛΥΜΜΑ, 230V, 2 ΕΠΕΚΤΑΣΕΙΣ, ΛΕΥΚΟ ΚΑΟΥΤΣΟΥΚ ΚΑΛΩΔΙΟ, ΛΕΥΚΟ LED ΑΝΑ 10cm (H110 x W100cm, 7/9/11/9/7), ΙΡ65 (ΧΩΡΙΣ ΠΑΡΟΧΗ)
| Χαρακτηριστικά | |
| Packing | 1//12 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 3V-0,01A-0,03W |
| Απόσταση λαμπτήρων (cm) | 10 |
| Αριθμός CE | Z-CNLM86 |
| Αριθμός επεκτάσεων | Ναι/Yes |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP65 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 41x33,5x30 |
| Διαστάσεις Συσκευασίας (cm) | 16x13x14 |
| Διατομή καλωδίου Παροχής (mm) | Add |
| Διατομή καλωδίου της Σειράς (mm) | 3,2 |
| Διατομή χαλκού της Σειράς (mm) | 0,5 |
| Διατομή χαλκού Παροχής (mm) | Add |
| Είσοδος/Έξοδος Μετασχηματιστή | 220-240V-50Hz |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 7500-8500 |
| Καθαρό Βάρος Κιβώτιου N.W. (Kgr) | 7,8 |
| Καθαρό Βάρος Τεμαχίου N.W. (Kgr) | 0,657 |
| Κατηγορία | Βροχή/Icicle |
| Μέγεθος λαμπτήρα (mm) | 5 |
| Μεικτό Βάρος Κιβωτίου G.W. (Kgr) | 8,8 |
| Μεικτό Βάρος Τεμαχίου G.W.(Kgr) | 0,73 |
| Μήκος (cm) | 100 |
| Μήκος Κιβωτίου (cm) | 41 |
| Μήκος Συσκευασίας (cm) | 16 |
| Πλαστικό kgs στη Συσκευασία | Add |
| Πλάτος Κιβωτίου (cm) | 33,5 |
| Πλάτος Συσκευασίας (cm) | 13 |
| Ποσότητα κιβωτίου | 12 |
| Πρόγραμμα | Όχι/No |
| Ροοστάτη | Όχι/No |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 6,88W |
| Συνολικοί Κοννέκτορες | Ναι/Yes |
| Συνολικός Αριθμός Λαμπτήρων/Λαμπάκια | 86 |
| Σχήμα | 7/9/11/9/7 |
| Τροφοδοσία | 220V |
| Τύπος καλωδίου | Καουτσούκ/Rubber Wire |
| Τύπος λαμπτήρα | LED |
| Τύπος Συσκευασίας | Χρωματιστό Κουτί με Αυτοκόλλητο/Color Box with Label |
| Ύψος (cm) | 110 |
| Ύψος Κιβωτίου (cm) | 30 |
| Ύψος Συσκευασίας (cm) | 14 |
| Χαρτί kgs στη Συσκευασία | Add |
| Χρονοδιακόπτης | Όχι/No |
| Χρώμα καλωδίου | Λευκό/White |
| Χρώμα λαμπτήρα | Λευκό/White |
| Ώρες λειτουργίας | 50.000 Ώρες/Hours |