WiFi ΕΞΥΠΝΗ ΠΡΙΖΑ ΣΟΥΚΟ
63,87€
Χωρίς ΦΠΑ: 63,87€
- Στοκ: Σε απόθεμα
- Κωδικός: 170-00110
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
WiFi ΕΞΥΠΝΗ ΠΡΙΖΑ ΣΟΥΚΟ
| Χαρακτηριστικά | |
| Ασύρματη συχνότητα | 2,4 GHz |
| Ένδειξη CE | ΝΑΙ |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 16A |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 90 |
| Μήκος | 86 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 3600W |
| Πιστοποιητικά | IEEE802.11 b/g/n |
| Πλάτος | 42 |
| Συσκευασία | Brown box |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 110V-240V |
| Υλικό Προϊόντος | Glass +plastic |
| Ύψος | 86 |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό |