Μη Διαθέσιμο
WiFi ΕΞΥΠΝΟΣ ΘΕΡΜΟΣΤΑΤΗΣ
150,58€
Χωρίς ΦΠΑ: 150,58€
- Στοκ: Μη Διαθέσιμο
- Κωδικός: 170-00200
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
WiFi ΕΞΥΠΝΟΣ ΘΕΡΜΟΣΤΑΤΗΣ
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένδειξη CE | ΝΑΙ |
| Εύρος Θερμοκρασίας Θερμοστάτη | 5°C - +35°C |
| Ικανότητα Μεταγωγής | 3A/250V (WW), 16A/250V (WE) |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1 |
| Μήκος | 86 |
| Πλάτος | 30 |
| Ρεύμα φορτίου | 3A νερού , 16Α θέρμανσης |
| Σύνδεση WI -FI | WI FI |
| Συσκευασία | Brown box |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | AC 90V-240V (50/60 Hz) |
| Υλικό Προϊόντος | Glass +plastic |
| Ύψος | 86 |
| Χρώμα Προϊόντος | Ασημί |