ΞΥΛΙΝΗ ΦΑΤΝΗ, ΣΕΤ 4 ΦΩΤΙΖΟΜΕΝΑ ΓΛΥΠΤΑ, 145x150cm
1.037,88€
Χωρίς ΦΠΑ: 1.037,88€
- Στοκ:
- Κωδικός: 600-23082
- Εντός Αθηνών με δικό μας μεταφορικό μέσο για αξία άνω των 50€ χωρίς χρέωση.
- Μέσω courier η με φορτηγό της εταιρείας μας.
- Για ογκώδη αντικείμενα η αποστολή γίνεται με πρακτορείο. Η χρέωση σε αυτή την περίπτωση επιβαρύνει τον παραλήπτη για κάθε δέμα αναλόγως το πρακτορείο και το μέγεθος του δέματος.
Ισχύει για παραγγελίες άνω των 50€
Αν διαμένετε σε μία από τις παρακάτω περιοχές επιλέξτε στο ταμείο την περιοχή σας και θα έχετε ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ.
Τηλεφωνικές παραγγελίες: 210 5128583
ΞΥΛΙΝΗ ΦΑΤΝΗ, ΣΕΤ 4 ΦΩΤΙΖΟΜΕΝΑ ΓΛΥΠΤΑ, 145x150cm
| Χαρακτηριστικά | |
| Packing | 1//1 |
| Volt_Amber_Watt/Led ή Λαμπάκι | 230V / 42W |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP44 |
| Διαστάσεις κιβωτίου (cm) | 145x66x150 |
| Διατομή καλωδίου Παροχής (mm) | 2x12 |
| Μήκος (cm) | 145 |
| Πλαστικό kgs στη Συσκευασία | Add |
| Ποσότητα κιβωτίου | 1 |
| Προέκταση παροχής (cm) | 200 |
| Συνολική κατανάλωση σε Watt | 184W |
| Τροφοδοσία | 230V |
| Τύπος καλωδίου | Καουτσούκ/Rubber Wire |
| Τύπος λαμπτήρα | Λάμπα Ε14/Light Bulb E14 |
| Υλικό προϊόντος | Πλαστικό - Ξύλο / Plastic - Wood |
| Ύψος (cm) | 150 |
| Χαρτί kgs στη Συσκευασία | Add |
| Χρώμα καλωδίου | Μαύρο/Black |
| Χρώμα λαμπτήρα | Διάφανο/Transparent |